» » Прокуратура: Зловживання з коштами бюджету при будівництві спорткомплексу в Ірпені

Прокуратура: Зловживання з коштами бюджету при будівництві спорткомплексу в Ірпені

Викрито зловживання з коштами бюджету при будівництві спорткомплексу Національного університету Державної податкової служби України

Прокуратурою міста Ірпеня здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом розтрати грошових коштів, виділених для здійснення реконструкції спорткомплексу та будівництва фізкультурно-реабілітаційного центру Національного університету Державної податкової служби України.

Встановлено, що з метою здійснення будівельних робіт у 2011 році між Університетом та державною будівельною компанією укладено договір генерального підряду, відповідно до якого, за рахунок виділених з державного бюджету коштів і передбачалось здійснення капітального будівництва вказаного об’єкту, вартістю 187 млн. грн.

При цьому, витрати на закупівлю окремого обладнання та частини будівельних матеріалів обліковані як замовником – Університетом, так і виконавцем будівельних робіт. Крім того, серед видатків на будівництво наявні витрати на закупівлю обладнання, що не передбачені в проектно-кошторисній документації.

Таким чином, капітальні видатки на реконструкцію та будівництво спорткомплексу значно завищені. Сума збитків в ході досудового розслідування встановлюється, за попередніми підрахунками становить близько 3 мільйонів гривень.
Досудове розслідування вказаного кримінального провадження триває та перебуває на контролі прокуратури міста Ірпеня, про його хід та результати в подальшому буде детально проінформовано громадськість.
0 0

О.Карпенко, прокурор у кримінальному провадженні прокурор прокуратури міста Ірпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.