» » Відділ державної виконавчої служби Бучанського міського управлінням юстиції у Київській області повідомляє

Відділ державної виконавчої служби Бучанського міського управлінням юстиції у Київській області повідомляє

Відповідно до Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 № 440, подані заявником рішення вносяться до Реєстру рішень суду, виконання якихгарантується державою за восьмизначним реєстровим номером(номер в Реєстрі Рішень), прощо заявник повідомляється листом.

З метою забезпечення до ступу доінформації Реєстру про стан погашення заборгованості за рішенням, прийнятим накористь заявника, у повідомленні про прийняття рішення до обліку зазначаються адреса відповідного веб-сайта в Інтернеті, а саме: http://stack.informjust.ua, а також ідентифікатор для доступу до інформації Реєстру (номер в РеєстріРішень).

Якщо рішенням зобов’язано боржника здійснити нарахування(перерахунок тощо) та/або виплатити кошти, відповідальна особа разом зповідомленням надсилає боржнику копію рішення для здійснення нарахування сумикоштів, що підлягає виплаті заявнику.
Про здійснення нарахування боржник зобов’язанийповідомити відповідальній особі протягом десяти робочих днів з дня отриманняповідомлення із наданням відповідного документа про здійснення нарахування,підписаного уповноваженою особою і завіреного гербовою печаткою.

Якщо рішення виконано боржником або в інший спосіб в повномуобсязі, таке рішення підлягає поверненню заявнику протягом семи робочих днів здня одержання відповідного документального підтвердження, про що вноситься запис до Реєстру. Одночасно з рішеннямзаявнику надсилаються копії документів, що підтверджують виконання рішення вповному обсязі.

Погашення заборгованостіздійснюється Казначейством в межах бюджетних асигнувань, визначених законом проДержавний бюджет України на відповідний рік, за бюджетною програмою длязабезпечення виконання рішень суду на підставі рішень, поданих органом, що здійснюєказначейське обслуговування бюджетних коштів, згідно з Порядком виконання рішень простягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників,затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. № 845(Офіційний вісник України, 2011 р., № 61, ст. 2431; 2013 р., № 9, ст. 334).

Передача рішень до органів, що здійснюють казначейськеобслуговування бюджетних коштів, здійснюється окремо щодо кожної черги щокварталудо 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.