» » » Ірпінські податківці завітали до школярів

Ірпінські податківці завітали до школярів

До школярів Ірпінської ЗОШ №2 з метою проведення інформаційно-агітаційної акції в рамках кампанії декларування доходів 2015 завітали працівники Ірпінської ОДПІ.

Майбутнє нашої країни залежить від базових знань отриманих у шкільному віці. Соціальна свідомість людини, характер, культура поведінки формуються, ще в дитячому віці. Кожен повинен поважати закони своєї держави, розуміти важливість сплати податків.
Окремим питанням стала розмова про декларування доходів громадянами отриманих протягом 2014 року, про тих, хто повинен задекларувати свої доходи і про тих, хто може скористатись правом на застосування податкової знижки. Це питання зацікавило не тільки учнів, а і їх батьків та вчителів. Всі присутні - діти і вчителі школи отримали друковану продукцію з питань декларування доходів громадян.

Наприкінці уроку, фахівці Ірпінської ОДПІ нагадали про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини» та запропонувала школярам прийняти активну участь в його проведенні.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.