» » Прокурор міста Ірпеня провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Прокурор міста Ірпеня провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Під головуванням прокурора міста Ірпеня Пацкана Мирослава Васильовича 10 березня проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Ірпінського регіону та міста Буча.

На нараді обговорено стан додержання законів щодо профілактики злочинності, виявлення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, боротьби з корупцією.

У нараді взяли участь працівники прокуратури міста Ірпеня, начальник Ірпінського міськвідділу міліції, його заступники та керівники структурних підрозділів, керівники Бучанської виправної колонії та Ірпінського виправного центру.
Також в нараді приймали участь голова Ірпінського міського суду та керівники органів місцевого самоврядування.
Розпочинаючи нараду, прокурор міста зазначив, що правоохоронними органами проведено великий обсяг роботи та спрямовано немало зусиль на розв’язання першочергових завдань в цілому, що сприяло забезпеченню законності, як результат зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень, а також вчинених за участю неповнолітніх та проти життя і здоров’я особи.

Слідчими закінчено розслідування низки актуальних кримінальних проваджень, насамперед у сфері економіки та корупції.
Однак, криміногенна ситуація в регіоні вимагає вжиття спільних зусиль правоохоронних органів. Прокурор міста зауважив, що вжитті заходи у сфері протидії злочинності не є достатніми. В умовах нагальної потреби підвищення обороноздатності країни додаткових скоординованих зусиль місцевих органів влади, єйського управління та правоохоронних органів вимагає забезпечення законності під час здійснення заходів часткової мобілізації.

Таким чином, проблеми протидії злочинності та корупції потребують комплексного вирішення з об’єднанням зусиль правоохоронних органів на основі безумовного виконання законів.

За результатами наради керівників правоохоронних органів прийнято постанову, якою передбачено вжиття спільних заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи на цьому актуальному напрямку.
0 0

Аліса Свищ, прокурор прокуратури міста Ірпеня юрист 3 класу 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.