» » Не спалюйте сухе опале листя, суху траву та сміття…

Не спалюйте сухе опале листя, суху траву та сміття…

Шановні мешканці приірпіння!

Ірпінський МС ДСНС України в котре попереджає: будьте уважні та обачні при поводженні з вогнем! Не спалюйте сухе опале листя, суху траву та сміття. Бережіть своє життя та здоров’я оточуючих Вас людей.

Так, протягом 7-9 березня на території регіону сталося близько 7-ми пожеж трав’яного настилу (станом на 12 годину 09.03.15 року), загальною площею більше 6-ти гектарів.


Пожежі – найбільш масові і розповсюджені лиха: вони відбуваються практично у всіх районах нашої країни, особливо в теплі пори року у лісах, на торфовищах, полях. Вогонь знищує дерева і тварин, зазнають каліцтв і гинуть люди, наносить значних матеріальних збитків.
У 90% випадків причини виникнення пожеж – людина, яка необережно поводиться з вогнем у лісі, у місцях відпочинку чи роботи не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.
Разом із тим, хочемо нагадати, що відповідно Статті 16 і 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняють спалювання листя. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77 адміністративного кодексу України і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Будьте уважні та обачні при поводженні з вогнем!
0 0

Володимир Опанасюк, www.rescuer.kiev.ua 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.