» » Ми відстоюємо інтереси людей!

Ми відстоюємо інтереси людей!

12 лютого в Центральному будинку культури відбулися громадські збори Регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО, небайдужих ірпінчан.

Мета цієї зустрічі – обговорити питання про запровадження соціального автомобільного маршруту сполученням Ворзель-Коцюбинське; пільгове перевезення у пасажирському транспорті воїнів АТО, які ще не отримали статус учасника бойових дій.

Як зазначив голова регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Ігор Панасюк, вони уже два роки займаються організацією соціального маршруту для учасників, інвалідів війни, а зараз і для воїнів АТО.

«У нас є всі необхідні документи на цей маршрут, автобуси з низькою посадкою для людей з обмеженими фізичним можливостями, похилого віку, інвалідів. Але, на превеликий жаль, нам не дають працювати», - сказав Ігор Валерійович. І додав, що це – не бізнесовий, а соціальний проект! Отож, вони не є конкурентами для існуючого в регіоні перевізника-монополіста.

Дане обговорення не стало пустою балаканиною, а набуло практичного, реального значення.Ігор Панасюк зачитав звернення до голови КОДА Володимира Шандри. У ньому зокрема говориться: з ініціативи регіональної Спілки ветеранів Афганістану 24 листопада 2014 року підписано Договір з “Ірпіньспецтехнікою” про запровадження соціального маршруту сполученням Ворзель – Коцюбинське з метою безкоштовного перевезення ветеранів війни в Афганістані, учасників АТО, інвалідів та інших незахищених верств населення.
Більше того, за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Управління ДАІ Київської області станом на 20 грудня було розроблено та затверджено паспорт даного автобусного маршруту .
А вже 26 січня 2015 року підприємство “Ірпіньспецтехніка” почало здійснювати пробні перевезення за зазначеним маршрутом.

На виконання умов Договору підприємство “Ірпіньспецтехніка” придбало транспортні засоби, обладнані спеціальним пандусом, який дозволяє вільно заїжджати в салон людині на візку, а також батькам з дитячими колясками. Це дає можливість безперешкодно перевозити людей з обмеженими фізичними можливостями, похилого віку, інвалідів, що значно покращить якість та безпеку перевезень в регіоні.

Варто зазначити, що чимало присутніх висловили свої нарікання з приводу роботи АТП і якості послуг, що надаються пасажирам маршруток. Так, один із лідерів громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Руслан Агафонов відзначив: до перевезення пасажирів треба залучати альтернативного перевізника.

Детальніше про роботу учасників громадських зборів читайте на шпальтах газети "Ірпінь единий" від 17 лютого 2015 року
1 0

Ірпінь единий 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.