» » Буча визнала Російську Федерацію державою-агресором (+опитування)

Буча визнала Російську Федерацію державою-агресором (+опитування)

Ваша думка

Росія агресор?
 
26 лютого 2015 р. 66-та сесія Бучанської міської ради VІ скликання прийняла рішення «Про визначення Російської Федерації державою-агресором»

Враховуючи безпрецедентне порушення Російської Федерацією загальновизнаних норм міжнародного права людини, окупацію Криму, військову інтервенцію на територію України, підтримку дій терористичних організацій, посягання на територіальну цілісність та суверенітет Української держави, враховуючи пропозицію голови комісії з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Визнати Російську Федерацію державою-агресором, а «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.
2. Підтримати постанову № 1854 «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визначення Російської Федерації державою-агресором.
3. Текст рішення надіслати до Верховної Ради України, опублікувати в газеті «Бучанські новини» та розмістити на офіційному сайти Бучанської міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Анатолій Федорук, міський голова
  9
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.