» » Школярам розповіли правду про наркотики

Школярам розповіли правду про наркотики

Учні Бучанської спеціалізованої ЗОШ № 5 прослухали лекцію на тему «Вся правда про наркотики». 25 лютого близько 100 школярів зібралось у актовій залі школи.
Школярам розповіли правду про наркотики

Лектор громадської організації «Нарконон» Людмила Бондаренко у доступній формі розповідала підліткам про те, що таке наркотики, як вони впливають на людину, а найголовніше - чому молоді люди починають вживати шкідливі речовини. Вона показала підліткам шкалу емоційної залежності від наркотичних речовин, описуючи, як легко молодій людині потрапити в біду. Школярі зосереджено слухали, і бажаючі задавали запитання. Лектор наголошувала на тому, що наркотичні речовині майже не виводяться з організму, і навіть «загравання» з ними є надзвичайно небезпечним! Особливу увагу Людмила Бондаренко звертала на свободу вибору молодих людей, свій виступ вона завершила словами: «Це ваше життя! І ваш вибір!»


«Низка таких заходів вже третій тиждень проводиться у школах міста Ірпінь та Буча. Подібні лекції проводитимуться і надалі. Ми плануємо охопити всі середні загальноосвітні заклади нашого регіону» – розповідає начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Ірпінського міського відділу, майор міліції Віталіна Квятко.


фото Ігор Мальцев
1 0

Анна Міненко 
СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.