» » » Ірпінська ОДПІ дбає про обізнаність платників податків Ірпінського регіону

Ірпінська ОДПІ дбає про обізнаність платників податків Ірпінського регіону

Черговий семінар-тренінг відбувся з платниками податків Ірпінського регіону в приміщенні Ірпінської ОДПІ.

Нещодавно, під час тематичного семінару платникам податків розповіли про зміни до Податкового кодексу, запроваджені Законом №71-VIII від 28.12.2014 року у частині механізму застосування РРО та запобігання можливим порушенням з боку суб’єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари(послуги).

Ірпінська ОДПІ дбає про обізнаність платників податків Ірпінського регіонуВ роботі семінару взяли участь заступник начальника Ірпінської ОДПІ Людмила Ступак завідувач сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Ігор Ковальчук,фахівці Ірпінської ОДПІ та представник ЦСО РРО МПП « ЛАМО» Святослав Москаленко.

В ході семінару фахівці Ірпінської ОДПІ та сервісної організації «ЛАМО» детально роз’яснили нові вимоги норм Податкового кодексу та Закону України від 06.06.95р. № 265/95. «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями.

Ірпінська ОДПІ дбає про обізнаність платників податків Ірпінського регіонуЗокрема, відповідно до п. 296.10 Кодексу платники податку другої і третьої (фізичні особи-підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках при продажу товарів дрібно роздрібної торгівельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій, а у всіх інших випадках платники єдиного податку –фізичні особи –підприємці другої і третьої груп зобов’язані застосувати РРО. Зазначені зміни відповідно Прикінцевих положень Закону №71 вступають у силу: для платників податку третьої групи-з 1 липня 2015 року, для платників єдиного податку другої групи-з 1 січня 2016 року.Також присутнім розповіли про існування значної кількості електронних сервісів, які створені для платників та діють на веб-порталі ДФС України.

Наприкінці зустрічі підприємці отримали можливість поставити свої запитання, отримати поради та роз’яснення, висловити побажання. Податківці запевнили, що мета роботи нашої служби полягає в організації високоякісного сервісу для всіх платників податків та громадян.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.