» » Засуджено особу, яка вчиняла розбої та угони автотранспорту

Засуджено особу, яка вчиняла розбої та угони автотранспорту

Прокуратурою міста Ірпеня забезпечено здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні відносно мешканця м. Буча Київської області, який вчинив ряд тяжких та особливо тяжких злочинів.

Слідством встановлено, що зловмисник 13.10.2014 о третій годині ночі на вул. Кірова в сел. Гостомель, погрожуючи потерпілому (таксисту) пістолетом, незаконно заволодів автомобілем марки «Шевроле Лачетті».

Крім цього, у вечері 21.10.2014 неподалік кафе «Шкіпер» в сел. Ворзель, погрожуючи потерпілому пістолетом, який є людиною похилого віку, незаконно заволодів автомобілем марки «Шевроле Авео».

Правоохоронцями правопорушника затримано та в подальшому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. З метою запобігання спробам переховуватися від органу досудового розслідування, перешкоджати кримінальному провадженню чи продовжити кримінальне правопорушення правопорушника за клопотанням прокурорів взято під варту.

Стороною обвинувачення проведено великий об’єм роботи для підтвердження вини зловмисника – встановлювалися очевидці злочинів, проведено експертизи тощо.

Обвинувальний акт стосовно особи направлено до суду за ч. 2 ст. 187, ч. 3 ст. 289 КК України.
На підставі зібраних під час досудового розслідування доказів, в ході судового розгляду обвинувачений визнав вину у повному обсязі та 10.02.2015 Ірпінським міським судом його засуджено до 9 років позбавлення волі із конфіскацією належного йому майна.
0 0

С. Шубчик, прокурор прокуратури міста Ірпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.