» » "Козацький гарт - 2015"

"Козацький гарт - 2015"

12 лютого 2015 у спортивному залі Бучанської ЗОШ I-IIIст. №3 проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт». В заході взяли участь юнаки та дівчата 5-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Не змогла взяти участі у змаганнях команда Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4 в зв'язку з недопущенням до змагань медичними працівниками закладу через можливість розповсюдження інфекційних захворювань. Загалом в заході взяли участь 60 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.


Відповідно до Умов проведення, в програму фестивалю входили наступні види змагань: човниковий біг 4*9м, стрибки в довжину з місця, стрибки через скакалку (дівчата), перетягування канату (юнаки), спортивна естафета та конкурс «Знавців з історії українського козацтва». В більшості спортивних випробувань згідно з умовами заходу брали участь всі представники команд, що вимагало від учасників високого рівня розвитку не тільки фізичних, а й морально-вольових якостей. Вдало показані результати у одному чи навіть у двох видах програми не могли гарантувати успішного кінцевого результату. Потрібно було зберігати напруження та концентрацію протягом усіх змагань.

Вітаємо команду Бучанської ЗОШ I-IIIст. №3 з переконливою перемогою (вчитель фізичної культури Забавська Н.В.) та бажаємо успішного виступу на обласному етапі даного заходу.
Вітаємо Команди Бучанської СЗОШ I-IIIст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов (вчитель фізичної культури Рожик Р.О.) та команду Бучанської Української гімназії ( вчитель фізичної культури Бабійчук О.О.) з відповідно зайнятими другим та третім місцем та бажаємо вдалих виступів у наступних міських змаганнях.

детальніше на сайті відділу освіти >> Бучанськоъ мыськоъ ради
0 0

ЗОШ №3 СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.