Творчий порив

У Бучанській міській раді проходить виставка художніх робіт талановитої молоді – учнів бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького. Об’єднані спільною тематикою «Ми – за мир» вони несуть в собі не тільки патріотизм і любов до оточуючих, але й є символом єднання людей різних світоглядів, панування добра у світі.

Нагадаємо, що захід, який проходить під патронатом мера міста Анатолія Федорука, дає можливість самоствердитися прогресивному поколінню жителів та бути «почутими» земляками.

Посадовці стверджують, що працюючи з дітьми і для дітей, намагаються допомогти проявитися їх таланту, розгледіти його та показати світу. Окрім культурної, творчої місії, вони вважають своїм боргом заохочувати почуття гордості за Україну. Зокрема, дитячі роботи покликані донести всій Європі мирні устремління молоді, їх мрії про життя в єдиній та неподільній країні. Картини, представлені на експозиції, яскраво демонструють однакове бачення майбутнього держави дітьми і Заходу, і Сходу України. Погодьтеся, це зараз особливо актуально.

І хоча учасники виставки – починаючі художники, проте їх роботи настільки щирі, що спонукають замислитися над їх суттю, відкривають прості житейські істини та вчать бути трохи добрішими у цьому жорсткому світі.«Для творчого розвитку дітям дуже корисні такі виставки – це дає розуміння того, що всього можна досягти. Потрібно ставити найбільш амбіційні цілі і, можливо, пориви душі побачить весь світ», - кажуть організатори виставки. І додають: «Ким вони стануть – вибір за молоддю. Але підтримуючи і розвиваючи їхній талант, ми переконані, що працюємо над майбутнім особливих, розвинених людей, які бачитимуть більше за інших, будуть вміти й знати більше, ніж більшість їхніх однолітків». Так воно і є.

Тож, пропонуємо вам переглянути деякі нові картини, що були представлені на спільній виставці у Бучі.
3 -2

Андрій, www.bucha.com.ua 
виставка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.