» » Рятувальники попереджають виникненню пожеж

Рятувальники попереджають виникненню пожеж

14 лютого рятувальники Ірпінського регіону разом із комунальними службами, представниками селищної ради та іншими зацікавленими службами (соціальна служба) провели пожежно-профілактичне відпрацювання Ворзельської селищної ради, з метою попередження надзвичайних ситуацій та запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них.

Під час відпрацювання здійснено обхід приватного житлового сектору, а саме сімей, які опинилися у складних життєвих умовах, одиноких пристарілих людей, багатодітних сімей. Під час проведення вищезазначеного заходу мешканцям селища роз’яснювали правила пожежної безпеки у побуті, вручали тематичні пам’ятки з протипожежними правилами.

Основні питання, на які зверталась увага власників будинків, стосувалися експлуатації печей, газових та нагрівальних приладів, а також зберігання горючих матеріалів (дров).

Разом із тим, були проведені інструктивні бесіди с особами тимчасово-переселеними з східних областей країни та АР Крим, які проживають у санаторіях на території селища.
0 0

мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.