» » Гостомельський склозавод: Проведені навчання діям на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

Гостомельський склозавод: Проведені навчання діям на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

13 лютого на території підприємства «Ветропак Гостомельський Склозавод» відбулися спеціальні навчання працюючого персоналу діям на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. В ході проведення заходу відпрацьовувалося відразу дві події, це – повітряна тривога та пожежа у складському приміщенні.
Гостомельський склозавод: Проведені навчання діям на випадок виникнення надзвичайних ситуацій


Для того, аби врятувати своє життя, кожен громадянин повиннен діяти вправно та чітко, вміти самостійно приймати рішення, бути дисциплінованим та організованим.

За сигналом «УВАГА ВСІМ» на території заводу відбулося оповіщення персоналу про навчальну тривогу. Всі працівники підприємства у лічені хвилини перемістилися у інженерну захисну споруду, що знаходиться на території закладу.

Після того, як персонал заводу перемістився до сховища, усім роздали іменні протигази. Представники Головного управління ДСНС України у Київській області розповіли про те як правильно користуватися засобами індивідуального захисту, адже саме від цього, залежить їхнє життя.

Метою проведення пожежно-тактичних навчань є перевірка дійсності і ефективностіплану протипожежного захисту об’єкту; підготовка учасників до можливих пожеж; знайомство з пожежно-технічною характеристикою будівлі; відпрацювання безпечної поведінки при пожежі. Пожежно-тактичні навчання проводяться в умовах і темпі, найбільш наближених до реальної обстановки при виникнення пожежі.

У ході навчань вдосконалюється тактичне мислення та навички начальницького складу по керівництву діями пожежних підрозділів при виконанні ними обов'язків; відпрацьовуються питання роботи оперативного штабу, тилу і зв'язку на пожежі, взаємодія пожежних підрозділів з інженерно-технічними працівниками об'єкта і спеціальними службами, а також прийоми і способи гасіння пожеж.
0 0

ГУ ДСНС України у Київській області 
Гостомель мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.