» » » Про актуальні питання оподаткування йшлося на семінарі

Про актуальні питання оподаткування йшлося на семінарі

Нещодавно фахівці Ірпінської ОДПІ Головного управління ДФС у Київській області провели семінар для платників податків, присвячений новаціям податкового законодавства, які набрали чинності з 1 січня 2015 року.

Основну увагу було приділено питанням щодо справляння за новими правилами податку на нерухомість, податку на додану вартість, військового збору, змін у спрощеній системі оподаткування, адмініструванні єдиного внеску. Роз’яснено зміни ставок податку на доходи фізичних осіб, а саме у 2015 році встановлено ставку ПДФО 20% замість 17%, у разі перевищення суми доходу в календарному місяці десятикратного розміру мінімальної заробітної плати, а також збільшено ставку податку (до 20%) для всіх видів пасивних доходів. Спеціалісти розповіли про переваги системи електронного адміністрування ПДВ та нові правила такого адміністрування.

Не оминули питання впровадження нового податку - акцизного з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів за ставкою 5% від обсягу реалізації, впровадження нової форми декларації акцизного податку від 23.01.15р. №14 та порядку її заповнення.

Крім того, присутнім нагадали про кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році.

Наприкінці семінару надано відповіді на численні запитання учасників.
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.