» » » Про актуальні питання оподаткування йшлося на семінарі

Про актуальні питання оподаткування йшлося на семінарі

Про актуальні питання оподаткування йшлося на семінаріНещодавно фахівці Ірпінської ОДПІ Головного управління ДФС у Київській області провели семінар для платників податків, присвячений новаціям податкового законодавства, які набрали чинності з 1 січня 2015 року.

Основну увагу було приділено питанням щодо справляння за новими правилами податку на нерухомість, податку на додану вартість, військового збору, змін у спрощеній системі оподаткування, адмініструванні єдиного внеску. Роз’яснено зміни ставок податку на доходи фізичних осіб, а саме у 2015 році встановлено ставку ПДФО 20% замість 17%, у разі перевищення суми доходу в календарному місяці десятикратного розміру мінімальної заробітної плати, а також збільшено ставку податку (до 20%) для всіх видів пасивних доходів. Спеціалісти розповіли про переваги системи електронного адміністрування ПДВ та нові правила такого адміністрування.
Про актуальні питання оподаткування йшлося на семінаріПро актуальні питання оподаткування йшлося на семінарі
Не оминули питання впровадження нового податку - акцизного з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів за ставкою 5% від обсягу реалізації, впровадження нової форми декларації акцизного податку від 23.01.15р. №14 та порядку її заповнення.

Крім того, присутнім нагадали про кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році.

Наприкінці семінару надано відповіді на численні запитання учасників.
  3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.