» » Рівень наркотизації населення в Ірпінському регіоні знизився

Рівень наркотизації населення в Ірпінському регіоні знизився

На сьогоднішній день наркоманія набула великих розмірів. Цьому сприяє багато чинників, як економічних так і соціальних і правових. Тому працівники Ірпінського МВ ГУМВС України в Київській області приділяють цій проблемі багато уваги, завдяки чому рівень наркотизації населення в рази знизився, незважаючи на постійний приріст населення Ірпінського регіону.

Так працівниками СБНОН Ірпінського МВ була отримана інформація про те, що наркоділки циганської народності, мешканці м. Жашків Черкаської області налагодили канал постачання особливо небезпечного наркотичного засобу опію ацетильованого на територію Ірпінського регіону. Слід зазначити, що цигани раніше затримувались працівниками міліції за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, були проінформовані про методи роботи оперативних працівників і тому при постачанні та збуту наркотиків використовували безконтактну схему передачі через систему банківських рахунків та схованок, а також постійно представлялись вигаданими даними.

Працівниками СБНОН було проведено цілу низку заходів по документуванню вказаних осіб. При постачанні чергової партії 05.02.2015 автомобіль збувальників був зупинений працівниками ДАІ начебто для перевірки документів. Коли водій даного автомобіля зупинився було проведено блискавичне затримання циган. В ході огляду пасажирки автомобіля виявлено пластикову пляшку об’ємом 0,5 літра, яка була заповнена густою темно-коричневою рідиною. Як з’ясувалося рідина в пляшці є концентратом наркотичного засобу опію ацетильованого. З даною кількості концентрату в подальшому було б приготовлено та збуто біля 1500 мл. опію ацетильованого, що в перерахунку за цінами чорного ринку складає приблизно 120-140 тисяч гривень. Крім того у циганки було виявлено банківські картки оформлені на підставних осіб та мобільні телефони, які вони використовували для збуту наркотиків. При медичному освідуванні з’ясувалося, що водій автомобіля перебував у стані наркотичного сп’яніння (під дією наркотичного засобу канабісу), а сама збувальниця наркотики не вживає.

Слідчим відділом Ірпінського МВ того ж дня відкрито кримінальне провадження за ст. 307 ч.3 КК України – зберігання з метою збуту наркотичних засобів в особливо великому розмірі. За вказане діяння законодавством України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Циганка збувальниця була арештована Ірпінським міським судом та перебуває в слідчому ізоляторі. Автомобіль поставлений на штраф майдан та буде очікувати судового рішення.
0 0

Жовнерчук Ю.М., інспектор по РН та ГФ Ірпінського МВ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.