» » » На Київській митниці у 2014 році виявлено 15 фактів незаконного переміщення наркотиків

На Київській митниці у 2014 році виявлено 15 фактів незаконного переміщення наркотиків

За результатами виявлення порушень митних правил вилучено: 500 г героїну, 687,85 г кокаїну, 0,86 г гідрохлориду кокаїну, 151 таблетку трамадолу, 120 таблеток оксикодону, 20 таблеток дифеноксилату; 300 таблеток клоназепаму, 136 альпразоламу, 100 таблеток бротизоламу, 37 таблеток золпідему, 55 шт. (вагою 21,66) МДМА.

Протягом 2014 року Київською митницею ДФС спільно з правоохоронними органами проводилися 2 заходи з використання методу «контрольованої поставки» щодо упередження переміщення наркотиків.

Двічі, під час проведення огляду міжнародних поштових відправлень, що надходили до України з Німеччини через дільницю обміну авіапоштою в аеропорту «Бориспіль», виявлені наркотичні речовини. В одному випадку виявлено виріб циліндричної форми з металу чорного кольору з накладкою з одного боку у вигляді зубчастої шестерні, вагою 9 кг. Згідно супровідних документів, які надійшли від митних органів Німеччини, 250 г речовини, яка знаходилася в середині виробу, є кокаїном. В іншому випадку, виявлено 5 прозорих поліетиленових пакунків з вмістом різнокольорової стрічки-бахроми. Стрічка в кожному пакунку в свою чергу намотана на прямокутник з картону. Під час зняття стрічки з картонних прямокутників та їх подальшого розрізу з бокової сторони виявлено пресовану речовину бежевого кольору вагою брутто 866,4 г. Згідно супровідних документів, які надійшли від митних органів Німеччини, разом з міжнародним відправленням, речовина, яка знаходиться всередині картонних прямокутників є героїном загальною вагою 500 г.

По даним фактам Київською митницею ДФС складено протоколи про порушення митних правил щодо пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів, заборонених до такого пересилання.
Наркотичні речовини виявлені і у наших співвітчизників при проходженні митного контролю в режимі “зелений коридор” без заповнення митної декларації в пункті пропуску “Бориспіль”.

В ході проведення особистого огляду пасажира, який прибув з Бразилії, його було доставлено до Бориспільської центральної районної лікарні, де при проведенні обстеження за допомогою рентгену органів черевної порожнини, у нього виявлено сторонні предмети овальної форми. Це були місткості-капсули циліндричної форми довжиною приблизно 35 мм кожна, в кількості 70 шт., загальною вагою брутто 538,3 г з вмістом порошкоподібної речовини відповідно до показників наркотесту - кокаїном.

Інший громадянин України, який прибув з Німеччини, під час здійснення митного огляду ручної поклажі та багажу, видав згорнутий прозорий поліетиленовий пакет з пакетиками пресованої речовини білого кольору, згідно експрес-теста для визначення наркотичних засобів, це кокаїн вагою понад 50 г, та прозорий поліетиленовий пакет з-під серветок з 55-ма таблетками червоного кольору у вигляді доміно вагою 21,66 г, зі слів пасажира - екстазі (МДМА). Зазначений пакет приховувався всередині шапки, що знаходилася в кишені куртки, в яку був одягнений громадянин. По даним фактам Київською митницею ДФС також складені протоколи про порушення митних правил вже щодо переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.
0 0

ГУ ДФС у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.