» » Приклад небезпечного використання електроприладів

Приклад небезпечного використання електроприладів

Пожежа, що сталася 5 лютого виникла в підсобному приміщені на першому поверсі 2-х поверхової будівлі в м. Ірпінь по вул. Гайдамацькій. Підрозділи ДСНС прибули до місця виклику о 21 год. 16 хв. Рятувальники упродовж години намагалися приборкати вогонь, серйозною перепоною на їхньому шляху стала пластикова вагонка, якою було оздоблено стіни, що під час горіння виділяла велику кількість ядучого диму, що унеможливило швидкий доступ до осередку займання.

У результаті пожежі вогнем знищено облицювання стін, стелі в двох приміщеннях, пошкоджено дерев’яне перекриття на площі 10 м.кв., стеля та меблі інших двох приміщень (гараж) у кіптяві.

Загиблих та потерпілих, у наслідок пожежі немає. Причина пожежі - займання діелектричної ізоляції проводів електрообігрівача, внаслідок перевантаження електромережі.
Державна служба з надзвичайних ситуацій, вкотре, наголошує про дотримання правил пожежної безпеки, при користуванні електроприладами та забезпеченні первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), що дасть змогу самостійно загасити пожежу на ранній стадії та мінімізувати матеріальні втрати.

Бережіть себе!
3 -2

Володимир Опанасюк, www.rescuer.kiev.ua 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.