» » » Маріуполь: Життя під прицілом терору

Маріуполь: Життя під прицілом терору

Одразу після 9:20 години ранку, в суботу 24 січня, весь Маріуполь і всі маріупольці та їхні друзі по всій Україні взялися за телефони.

Телефонували рідним, друзям, колегам, колишнім сусідам, знайомим. – Як ви там? – Вас не зачепило? – Що робити далі? – Чим допомогти? Багато місцевих жителів, вийшовши на вулиці, заціпеніли від картини десятків розкиданих тіл вбитих і пора-нених мирних людей. Трупи лежали на дорогах і вздовж вулиці Київської.

Снаряди попали у ринок, а також в школу № 5, поряд з ринком. На щастя, в школі не було дітей, лише о 10 годині ранку ма-ли розпочатися заняття з майбутніми першокласниками. Палали численні автомобілі на платній стоянці – від прямого попа-дання загорілася одна машина, і вогонь перекинувся на інші.

Мікрорайон «Восточний» – переважно молодіжний за складом мешканців. Тут чотири дитсадочки та чотири загальноосвітніх школи. З них обстрілами зачепило кожний другий навчальний заклад. Дітей негайно повивозили в інші райони Маріуполя або ще далі. Трохи постраждав і місцевий християнських храм.

Пані Вікторія, місцева жителька, розповіла по телефону, що її подруга живе на сьомому поверсі, а снаряд влучив у квартиру на восьмому поверсі сусіднього стояка їхнього дев’ятиповерхового будинку №48/2 по вулиці Київській. У жінки двоє дітей – десятирічний син і трирічна донька. Коли почався обстріл, хлопець не розгубився – миттєво схопив сестричку і сховався з нею під ліжко. В будинку знесло дах, і жити неможливо. Крім того, там попадали навіть балкони, повилітали шибки і покрутило рами вікон. В сусідніх дитсадочках №42 та №165 повилітали вікна.

Завод ім. Ілліча негайно передав у розпорядження постраждалим поліетиленову плівку, щоб вони могли поки що затягнути нею знищені вибуховою хвилею вікна. Дирекція заводу також поставила в районі церкви намет для приготування і розподілу їжі.
Дуже прикро, просто вражає те, що серед місцевих жителів багато хто, незважаючи на очевидні докази атаки бандформувань, продовжує вперто твердити, що обстріл начебто вівся з боку Нацгвардії. Що можна довести людям, котрі не хочуть навіть зва-жати на те, звідки прилетіли снаряди, які глибоко зарилися в землю і асфальт міста. Воістину, як написано в Біблії: «Для нечис-того, все нечисте». А снаряди стирчать у цілком певному напрямку і під певним кутом.

Не треба бути фахівцем з балістики, щоб побачити очевидне! Вебсайт Маріуполя – 0629.com.ua щодня публікує інформацію з фотоматеріалами. Тому, хто має очі, нехай роззує їх і переконається.
0 0

Микола ДЕМ’ЯНОВ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.