» » Міліція звертається до мешканців області

Міліція звертається до мешканців області

Звернення до мешканців області начальника Головного управління міліції Київщини Вадима Трояна
Міліція звертається до мешканців області

Останніми днями суспільно-політична ситуація у Київській області залишається стабільною, але громадяни та міліція повинні об'єднатися і докласти максимум зусиль для того, щоб в нашому регіоні було спокійно, без проявів сепаратизму, екстремізму чи тероризму.

Аби уникнути диверсій, працівники органів внутрішніх справ Київщини перейшли на посилений варіант несення служби, збільшивши кількість патрулів на вулицях.

Звертаюсь до чоловіків з пропозицією вступати до загонів самооборони, громадських формувань на добровільних засадах та спільно з міліціонерами здійснювати охорону громадського порядку в області. Для допомоги міліції особливо потрібні люди, які мають військову підготовку, зареєстровану мисливську зброю та навики користування нею.

Шановні мешканці Київщини, будьте пильними та у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб з підозрілою поведінкою, відразу повідомляйте до правоохоронного органу на спецлінію «102».
Кожне ваше повідомлення міліція буде ретельно перевіряти та вживати відповідні заходи реагування. Разом ми переможемо та збережемо мир в нашій країні!
Слава Україні!
3 -2

мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.