» » В Ірпені відкрили нову дитячу поліклініку

В Ірпені відкрили нову дитячу поліклініку

3 лютого 2015 року в місті Ірпені відбулося урочисте відкриття нового поліклінічного відділення Ірпінської дитячої міської лікарні. У заході взяли участь: голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, Ірпінський міський голова Володимир Карплюк, представники громадськості.

Будівельні роботи тривали три місяці. У рекордно короткі терміни стара занедбана будівля отримала нове життя: здійснено капітальний ремонт, утеплено стіни приміщення, облаштовано затишні медичні кабінети. У сквері біля поліклініки встановлено дитячий майданчик.
В Ірпені відкрили нову дитячу поліклініку

В Ірпені відкрили нову дитячу поліклінікуВ Ірпені відкрили нову дитячу поліклінікуВ Ірпені відкрили нову дитячу поліклініку

Міський голова Володимир Карплюк висловив слова вдячності територіальній громаді за підтримку у добрих починаннях на благо міста та його мешканців.

«Ви надихаєте нас кожного дня робити гарні справи у нашому місті. Надихаєте критикою, надихаєте подякою, надихаєте своїм ставленням до міста, бажанням робити щось краще і розвивати Ірпінь, – підкреслив Володимир Андрійович, звертаючись до громади. – Я більше ніж переконаний, що три місяці назад, коли ми відкривали перший сквер у нашому місті, мало хто вірив, тому, що за три місяці відкриємо ще один парк і дитячу поліклініку. Сьогодні ви бачите, що ми дотримали свого слова – відкриваємо дитячу поліклініку».

У затишній будівлі Ірпінської дитячої поліклініки працюватимуть вузькі спеціалісти, дитячі лікарі-стоматологи, у по-європейськи комфортних кімнатах облаштовано рентген-кабінет, кабінет масажу. Незабаром тут працюватиме апарат УЗД, кардіографи, нові стоматологічні установки з компресорами.


повідомляє Ірпінська міська рада >>
  3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.