Шкільний волейбол

Змагання з волейболу

У п'ятницю, 30 січня в спортивному залі Бучанської ЗОШ I-IIIст. № 3 відбулися фінальні ігри міських змагань з волейболу серед дівчат 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які традиційно кожного року проводяться у нашому місті. Слід зазначити, що це перші міські змагання у цьому календарному році. Старт новим іграм та змаганням можна назвати вдалим, оскільки змагання пройшли на досить високому рівні та у високій ігровій напрузі, яку дівчата продемонстрували у кожній ігровій сутичці, у боротьбі за кожне ігрове очко. Кожне втрачене очко приводило до розчарування, суму, іноді навіть до сліз, але змушувало збиратись у своїх силах і рухатись вперед, боротись за перемогу.

До фінальних ігор потрапили команди, які трохи раніше у своїх зональних групах вибороли перші та другі місця. Переможці груп у головному фіналі змагались за I місце, а команди, які зайняли другі місця – відповідно за III місце.
Команду СЗОШ №5 представляли переважно учні 7-Б класу: Гримальська Дарина, Войтенко Дарина, Фещенко Катерина, Карпенко Вікторія, Малюк Леся, Андреєва Аліна, Алексейчик Катерина та учениця 6-А класу Приходько Олеся.

На жаль, команда школи №5, поступилась 3-ій школі у впертій боротьбі, отримала право виборювати тільки III місце. Треба зауважити, що у цій грі через хворобу та травму не взяли участь двоє наших головних гравців з основного складу, що б давало нам право сподіватися на більш високий результат.

У фінальній грі за III місце ми впевнено перемогли команду Бучанської Української гімназії з рахунком 2:0. Всі наші головні перемоги ще по-переду. В лютому місяці пройде міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт». Тому бажаємо учням нашої школи перемоги в змаганнях!!!