» » » До уваги суб’єктів господарювання – платники податку на прибуток

До уваги суб’єктів господарювання – платники податку на прибуток

До уваги суб’єктів господарювання – платники податку на прибутокПлатниками щомісячних авансових внесків з податку на прибуток у 2015 році є платники податку на прибуток, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за 2014 рік перевищують десять мільйонів гривень. Сума щомісячних авансових внесків обчислюється у розмірі не менше 1/12 нарахованої суми податку на прибуток підприємств за 2014 рік. Нарахування та сплата авансових внесків зазначеними платниками здійснюється починаючи з березня 2015 по травень 2016 року (включно) в порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду.

Платники податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новостворені), сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році та не сплачують авансового внеску.

Звертаємо увагу, що платник податку, який за підсумками першого кварталу 2015 року не отримає прибуток або отримає збиток, податкову звітність за підсумками першого кварталу не подає та не припиняє сплату щомісячних авансових внесків, розрахованих по декларації за 2014 рік.

Разом з тим, платник податку, який за підсумками 2014 року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у 2015 році, а за підсумками першого кварталу отримає прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.