» » Бучанська СЗОШ №5: Щодо обмеження перебування у закладі сторонніх осіб

Бучанська СЗОШ №5: Щодо обмеження перебування у закладі сторонніх осіб

ВИТЯГ З НАКАЗУ
Щодо обмеження перебування у закладі сторонніх осіб


Для забезпечення належного рівня організації навчально-виховного процесу у закладі, дотримання санітарно-гігієнічних норм, виконання заходів безпеки щодо збереження життя та здоров'я безпосередніх учасників навчально-виховного процесу: учнів та педагогів, на виконання наказу МОН України від 06.01.2015 року №2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», наказу відділу освіти від 14.01.15 № 04-О «Щодо заходів безпеки вихованців та учнів у навчальних закладах міста Бучі»
НАКАЗУЮ:
1. Черговим адміністраторам (згідно графіка, додаток 1) розпочинати чергування о 07.50 хв.
2. Черговим адміністраторам у разі виникнення небезпеки для життя та здоров'я учасників навчально-виховного процесу негайно повідомляти силові структури.
3. Черговим педагогам (згідно графіка, додаток 1) розпочинати чергування на постах о 08.00 год.
4. Вхід до школи для учнів 2-11 класів з 07.30 год. до 08.10 год. забезпечувати через Вхід №1(центральний, вестибюль) та Вхід №3 (початкова школа).
5. Вхід для учнів 1-х класів з 07.30 год. до 08.10 год. забезпечувати через Вхід №4(біля Храму) та Вхід №5(справа від центрального входу).
6. Особам(батькам, родичам, знайомим), які супроводжують до школи учнів 2-11 класів заводити дітей лише до вестибюля школи або пришкільної території.
7. Особам(батькам, родичам, знайомим), які забирають зі школи учнів 2- 11 класів чекати дітей у вестибюлі школи або на пришкільній території.
8. Спілкування з педагогами забезпечувати по телефону або у післяурочний час згідно графіка (Додаток 2)
9. Спілкування з членами адміністрації забезпечувати згідно графіка прийому громадян (Додаток 3)Директор школи М.П.Наконечний


інформація СЗОШ №5>>
0 0

СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.