» » » Податкова: У Ірпінському регіоні місцеві бюджети отримали понад 420 млн. грн.

Податкова: У Ірпінському регіоні місцеві бюджети отримали понад 420 млн. грн.

За 2014 рік платники податків Ірпінського регіону сплатили до місцевих бюджетів майже 420 млн. грн. .

Податкова: У Ірпінському регіоні місцеві бюджети отримали понад 420 млн. грн.Як повідомила заступник начальника Ірпінської ОДПІ Людмила Ступак, динаміка надходжень до місцевих бюджетів має позитивну тенденцію, найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб –299 мільйонів гривень. Надходження від плати за землю склали 54,3 мільйона гривень. Платники на спрощеній системі оподаткування спрямували до місцевих бюджетів понад 44 мільйони гривень єдиного податку, що на 10 мільйонів гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Майже 35 млн. грн. перерахували суб’єкти господарювання - фізичні особи , а решту 9 мільйонів забезпечено юридичними особами.

Крім того, місцевий бюджет поповнився за рахунок плати за спецвикористання лісових ресурсів. Так, надходження від платників Ірпінського регіону склали понад 10 млн. гривень, що в порівняні з аналогічним періодом минулого року більше на 2,4 млн. гривень.

«Головними пріоритетами в роботі Ірпінської ОДПІ і надалі залишається якісне обслуговування платників податків та підвищення рівня податкової культури», - наголосила заступник начальника Ірпінської ОДПІ.
0 0

Сектор комунікацій Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.