» » » Платники Ірпінської ОДПІ сплатили майже 626 млн. грн. єдиного соціального внеску

Платники Ірпінської ОДПІ сплатили майже 626 млн. грн. єдиного соціального внеску

Платники Ірпінської ОДПІ сплатили майже 626 млн. грн. єдиного соціального внескуЗа січень – грудень 2014 року платниками Ірпінщини додатково до прогнозних надходжень перераховано 6,2 млн.грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Всього місцева скарбниця отримала 625,77 млн.грн единого соцвнеску.

Варто відзначити,щ спостерігається зростання кількості осіб, які виявляють бажання брати участь у добровільній сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, з початку року укладено понад 79 договорів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до яких сплачено більше 500 тис. гривень.
За результатами контрольно-перевірочної роботи фахівцями інспекції донараховано більше 0,56 млн.грн. за порушення вимог законодавства про единий соцвнесаок.

Ірпінська ОДПІ нагадує, що для вирішення питань щодо подання звітності, нарахування та сплати єдиного соціального внеску платники Ірпінського регіону можуть звернутися до Центру обслуговування платників у м. Ірпінь, за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченко, 2-а, тел. 60-0-26.
0 0

Сектор комунікацій Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.