» » Інформація щодо механізму виділення коштів на будівництво нової школи в Бучі

Інформація щодо механізму виділення коштів на будівництво нової школи в Бучі

Виконавчий комітет Бучанської міської ради інформує про механізм виділення коштів на будівництво нової школи в межах вулиць Вишнева, Н.Шосе та бул. Б.Хмельницького.

Шлях виділення коштів на будівництво нової школи в нашому місті починається з того, що згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2015р.» передбачається загальна сума на капітальні видатки по країні.

Наступним кроком Кабінет Міністрів України розподіляє цю суму по областях, а обласні державні адміністрації в свою чергу розподіляють кошти по районам та містам.

Далі в місті, на основі затвердженого сесією «Плану соціально-економічного розвитку на 2015 рік» формується перелік об’єктів, видатки на які у 2015 році проводитимуться за рахунок бюджету розвитку місцевого бюджету, згідно передбаченої суми видатків в прийнятому бюджеті міста Буча на 2015 рік.

Наступні кроки виконавчого комітету Бучанської міської ради, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України №106 та №520, - це звернення з пакетом відповідних документів до Київської обласної державної адміністрації та Міністерства Фінансів України щодо включення у перелік об`єктів будівництва, фінансування яких буде проводитися у 2015 році за рахунок коштів державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, з повідомленням, що умови зазначених вище постанов виконані.
Вже сьогодні, весь пакет документів сформований і готовий для відправки адресатам у відповідний час.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» Кабінет Міністрів України до 15 лютого 2015 р. не здійснюватиме розподіл державних капітальних видатків та коштів державного фонду регіонального розвитку. Це пов’язано з внесенням на розгляд Верховної Ради України пропозицій змін до Державного бюджету України на 2015 рік за результатами впровадження змін до законодавства, на основі яких сформовано Державний бюджет України, та перемовин з міжнародними фінансовими організаціями.

Виконком Бучанської міської ради наголошує – всі необхідні кроки щодо фінансування нової, і такої необхідної для міста школи виконуються належним чином, про що періодично повідомляє та й надалі буде повідомляти громадськість на сторінках ЗМІ.

Будівництво нової школи обговорювалося ще у 2006 році. Читати>>
1 0

нова школа міські новації благоустрій
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.