» » » Президент затвердив 62 реформи розвитку України до 2020 року

Президент затвердив 62 реформи розвитку України до 2020 року

Першочергові програми – енергонезалежність та популяризація України у світі

Президент Петро Порошенко підписав указ "Про Стратегію сталого розвитку "Україна-2020".

Стратегія сталого розвитку України на період до 2020 року визначає цілі та показники їх досягнення, а також напрями і пріоритети розвитку країни. Метою реформ визначено досягнення європейських стандартів життя та гідного місця України у світі. "Стратегія-2020" включає 62 реформи. З них пріоритетними визначено 8 реформ і 2 програми. Визначено 25 ключових показників успішності розвитку країни.

Як першочергові названо реформу системи національної безпеки і оборони, оновлення влади та антикорупційна реформа, судова та реформа правоохоронної системи, децентралізація та реформа державного управління, дерегуляція та розвиток підприємництва, реформа системи охорони здоров’я і податкова реформа.

Серед пріоритетів також реалізація двох програм – енергонезалежності та популяризації України у світі та просування інтересів держави у світовому інформаційному просторі.

Чисті надходження прямих іноземних інвестицій до 2020 року мають становити понад 40 млрд доларів США, витрати на національну безпеку і оборону – не менш ніж 3% ВВП. За індексом сприйняття корупції, який розраховує Transparency International, Україна має увійти до 50 найкращих держав світу.

Головною передумовою реалізації Стратегії є суспільний договір між владою, бізнесом і громадянським суспільством, де кожна сторона має свою зону відповідальності.

Згідно з указом, Кабінет Міністрів України має щороку до 15 лютого затверджувати план дій щодо реалізації положень Стратегії та щоквартально інформувати про стан виконання плану дій щодо реалізації положень Стратегії.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

tvi.ua
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.