» » » Про транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт

Про транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт

Про транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспортВласники автомобілів відсьогодні платитимуть 4 нових податки, серед них - і акциз на електродвигуни
З 1 січня 2015 року набувають чинності поправки до Податкового кодексу України, згідно з якими вводиться транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі.

Дані рішення були запропоновані Кабінетом міністрів України у рамках проведення податкової реформи і прийняті Верховною Радою на засіданні 28 грудня.

Власники автомобілів відсьогодні платитимуть 4 нових податки. Відповідне рішення ухвалили у межах проведення податкової реформи. Запроваджується транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, на електродвигуни, а також на переобладнання автомобілів.

Згідно з нововведеннями, власники автомобілів, об'єм двигуна яких понад 3 тисячі кубічних сантиметри, зобов'язані сплачувати річний податок – 25 тисяч гривень.
Акциз на нові автобуси – 0,003 євро за 1 кубічний сантиметр двигуна. На нові вантажівки, залежно від тоннажу, ставка коливається від 0,01 євро до 0,016 євро за 1 кубічний сантиметр.

Потраплять під оподаткування й електромобілі. За один електродвигун слід сплатити 109 євро. Крім того, залежно від об'єму двигуна і терміну експлуатації, зросте збір на легкові автомобілі. Знову стягуватиметься акциз на переобладнані легковики, які були ввезені в Україну без сплати збору.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.