» » Буча святкувала Різдво

Буча святкувала РіздвоУ житті є такі свята, які сповнюють душу теплом та запалюють вогник надії. Серед найбільш значущих дат для християн – Різдво Христове, невід’ємними атрибутами якого є молитва, духовний настрій, а також приємні побажання та прославляння Господа – Ісуса.

Здавна, юрби людей ходили в гості з піснями-пророцтвами та зичили добра і процвітання щедрим господарям.
З нагоди Різдва, найкращі побажання лунали для бучанців і з Київської площі. Там, зі сцени, звучали колядки у виконанні фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина».

«Щастя і здоров’я, миру, злагоди та любові! Нехай кожна хата буде щастям багата!», - віщував глядачам колектив у гарних, яскравих національних костюмах. Понад годину вони радували жителів міста вокальними композиціями, сценками з різдвяною зіркою у руках.
Але головне, що настрій людям створювали навіть не масові піснеспіви, а справжній дух Різдва, який оселився у більшості домівок, панує в родинах. А також – Віра, що живе в наших серцях, дозволяючи творити, любити, прощати…
Тож, всіх вітаємо з Різдвом Христовим! Христос рождається! Славімо Його!

Заспівали колядки


8 січня в приміщенні Бучанської міської ради вихованці недільної школи при храмі Ікони Божої Матері "Почаївська" вітали зі святом..
Виступ бучанського хору "Радість"


8 січня в центральному будинку культури лунали патріотичні пісні, та вітали з Різдвом Христовим.
3 -2

Андрій, спеціально для www.bucha.com.ua 
Різдво Новий рік фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.