» » Міліція: Про ліквідацію незаконного грального бізнесу

Міліція: Про ліквідацію незаконного грального бізнесу

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Ірпінським МВ (з обслуговування міст Ірпінь та Буча) ГУМВС України в Київській області проводяться заходи, спрямовані на виявлення, документування та подальшу ліквідацію незаконного грального бізнесу.

Працівники органів внутрішніх справ жорстко та безкомпромісно реагують на повідомлення щодо незаконної діяльності на обслуговуємих територіях гральних залів, усіляких «державних лотерей», підпільних казино. Вони готові зробити все від них залежне, аби такий вид кримінального правопорушення назавжди був викоренений з нашого повсякденного життя. Тому ми просимо Вас робити корисні справи, повідомляючи конкретні перевірені адреси, за якими функціонують нелегальні гральні заклади.

Про те, що у місті, на вулиці, в будинку функціонують нелегальні гральні заклади Ви можете повідомити чергову частину Ірпінського МВ за телефоном (045-97) 6-13-35 або за телефоном спецлінії «102» цілодобово.
Віримо, що тільки спільними зусиллями поставимо крапку у боротьбі з цим лихом.

Щиро дякуємо за Ваше розуміння, активну громадську позицію та надану органам внутрішніх справ України допомогу у боротьбі зі злочинністю.
0 0

Рупенко В.П., начальник Ірпінського МВ ГУМВС України в Київській області 
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Гравець
  • Гравець (705)
  • Гостi
  • 6 січня 2015 11:04
Свежо предание, а верится с трудом. Сами себя будут закрывать?

0
Володимир Петрович
Не смешите мои панталоны,минимум три зала в Буче,и не одного не замечают в упор.Первый в доме где овощной,второй после магазина АТБ в здании стоматологии и парекмахерской,и третий возле вокзала,но его якобы уже закрыли.Акцент на слове якобы.

0