» » » У ДАБІ залишаться повноваження по ліцензуванню та загальному нагляду

У ДАБІ залишаться повноваження по ліцензуванню та загальному нагляду

Після децентралізації сфери архбудконтролю та передачі низки повноважень органам місцевого самоврядування у ДАБІ України залишиться функція ліцензування будівельних організацій та функція нагляду. Про це повідомив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції Максим Мартинюк в інтерв’ю інформаційному агентству УНІАН.

У ДАБІ залишаться повноваження по ліцензуванню та загальному нагляду«Ми припинимо контролювати забудовників, але слідкуватимемо за тим, як працюють новостворені відділи архбудконтролю в органах місцевого самоуправління, - заявив Максим Мартинюк. – Наприклад, якщо орган місцевого самоуправління наклав штраф на забудовника, а він вважає, що цей штраф неправомірний, то може оскаржити його в суді або у нас. ДАБІ отримає право або підтвердити правомірність накладення штрафу, або скасувати рішення».
Також за словами голови Держархбудінспекції, ДАБІ зможе вносити міському голові представлення на звільнення керівників органів архбудконтролю, якщо вони будуть систематично виносити незаконні рішення.
«Сподіваюсь, що таким чином нам вдасться вибудувати баланс в системі», - заявив Максим Мартинюк.

Довідки за телефоном: (044) 291-69-05
Прес-служба ДАБІ України 
юрконсультація
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.