» » Новорічний настрій подарували діткам співробітники Бучанської міської ради

Новорічний настрій подарували діткам співробітники Бучанської міської ради

Новорічні свята для працівників Бучанської міської ради починаються не тільки офіційним відкриттям ялинок по місту, а й звичайною турботою про тих діток, які не мають найважливішого в житті – родини. Адже дива в першу чергу повинні траплятися саме з малечею - тими, хто чекає на свято в першу чергу.

Замість традиційних урочистостей та святкових посиденьок на новорічному корпоративі працівники Бучанської міської ради на чолі із міським головою вирішили відтворити новорічне диво для діток з Київського міського будинку дитини ім. Городецького, що знаходиться у Ворзелі. До цієї акції долучився міський відділ юстиції та небайдужі бучанці, а також діти співробітників БМР, які вирішили подарувати свої найкращі іграшки.

На зібрані кошти було придбано біля 20 кг яблук, мандарин та печива, стільці, білизна та модні спортивні костюмчики.
На світі так багато дитячих сердець, які позбавлені батьківської любові та родинного тепла. Не лишайтесь байдужими і ви!

Звертайтеся до профспілкового комітету Бучанської міської ради, або просто зберіть вдома речі, якими ви вже не користуєтесь, і привезіть їх діткам-сиротам. І ви побачите, що таке справжнє диво, якє світиться в дитячих очках.0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.