» » Напишіть листа солдату!

Напишіть листа солдату!

19 грудня до Бучанської школи №5 завітали представники Київської волонтерської організації «Кожен може»: Литвиненко Юліана, Лаврова Ангеліна та Чернецька Наталія.

Вони повідомили нам, що саме вони є ініціаторами акції «Напиши солдату» і запропонували приєднатися до її втілення. Діти та вчителі віднеслися до цієї пропозиції позитивно, а ще більш зраділи, коли волонтери запропонували провести майстер-клас для учнів четвертих класів по виготовленню вітальних листівок для воїнів. Литвиненко Юліана, представник організації «Кожен може», пояснила дітям важливість акції, адже їх листи та малюнки так само необхідні солдатам, як зброя, продукти, гуманітарна допомога. Воїни носять листівки при собі як обереги, облаштовують цілі «куточки підтримки» в землянках, армійських наметах та блокпостах у зоні АТО.


Учні з захопленням поринули в цікаву роботу. «Засипаючи» питаннями волонтерок, вони малювали, клеїли, самостійно писали побажання. Час «пролетів» непомітно, але листівок діти встигли наробити багато.


Найбільше діточок цікавило як, кому, чи швидко ці листівки будуть передані. У всіх було одне прохання: чим скоріше передати їх вітання солдатам на передову, щоб у них не згасав промінчик радості і надії про те, що вони скоро повернуться у свої родини, що їх тут памятають, підтримують і чекають.


Тамара Перевозник,
класовод 4-В класу
0 0

сайт школи: www.inter-logos.org 
СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.