NIKON в Бучі

17 грудня у приміщенні Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. № 5 завершився черговий майстер-клас для юних фотоаматорів, організований представництвом NIKON в Україні та Бучанським центром позашкільної роботи. Серія занять для учнівської молоді розпочалася ще навесні.

Протягом року юні фотолюбителі ознайомилися з історією компанії NIKON, етапами вдосконалення фотографічної техніки, історією розвитку та основами фотомистецтва. На практичних заняттях вихованці гуртка «Юний фотоаматор» опановували навички роботи з експозицією, витримкою, діафрагмою та іншими ручними налаштуваннями сучасних дзеркальних фотокамер. Працювали під час занять гуртківці фотокамерами, які любязно надала компанія NIKON.


Грудневе заняття завершилося тестами з перевірки набутих вмінь та навичок, за результатами яких учасники отримали сертифікати від компанії NIKON. Найуспішніші слухачі отримали також цінні подарунки від компанії.Окрема подяка за цікаві і змістовні заняття тренеру представництва компанії NIKON в Україні Олегу Горі, з яким учасники з великим захопленням і завзяттям працювали протягом двох етапів майстер-класів. Дякуємо Олені Кривій за допомогу в організації навчання.
Подібні майстер-класи стають традиційними. Навесні відбудеться наступний. Отже, камери в руки – фотографуємо рідну Бучу, друзів, улюблених домашніх тваринок!


.
0 0

Інформація БЦПР 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.