Свято Радості

«Радість» – це не абстракція, коли за справу беруться справжні ентузіасти. А надто – люди, які своїми активними роками праці, цеглина за цеглиною, вибудовували це славне місто Буча. Вони – наче витримане золотаве вино, концентрують в своїй творчості енергію і полум’я сердець, щедро віддаючи слухачам. І це не залежить від стану здоров’я, безгрошів’я або об’єму уваги з боку відділу культури. Ті, хто бачив виступ хору «Радість» чи чув про його виступи на минулих різдвяних святах, втішилися побаченням з митцями, бо причаститися до прекрасно-сакрального послання їхніх натхненних Високою Любов’ю сердець.
Приходьте 8-го січня, о 16:00, в Будинок культури по вул. Пушкінській 61-В для святкування Різдва Христового в родинному колі разом з улюбленцями Бучі.21 грудня, в неділю, на святковий звітний концерт хорового колективу «Радість» до Центрального будинку культури прийшли друзі й шанувальники. Програму з двох частин, розроблену художнім керівником Ольгою Ільницькою, можна сміливо назвати блискучим взірцем креативного підходу до концертної справи. Класичне проникливе співзвуччя голосових партій, власний твір Євгена Шестакова «Ода Бучі», сольні виконання, чоловічий ансамбль «Осокори» (керівник Валерій Рябиця), іскрометний ліричний гумор улюбленця публіки Миколи Драчука, «Вальс» Шопена в виконанні Олега Бєлко, наспів авторських поезій в жанрі думи. Ведуча – Валентина Берченко.

Теми і жанри чергувалися плавно й органічно. «Коса в’ється», «Як до тебе ходити», «Слов’янський танок», «Вставай, Україно, вставай», «Встала хмара за лиманом», «Ой, наїхали вози з України», «Рідна сторона» (соліст Андрій Соколов), «Гніздо лелеки» (соліст Олександр Чуйков), «Мама» (дует Валерія Рябиці та Галини Самусевич ), «Ой, на горі, на маківці» та інші. Жодної нестиковки, жодної зайвої паузи; ошатні кавалери, бездоганно вбрані дами. Це було приємно слухати і приємно бачити. Аудиторія раз у раз здіймала гучні оплески, а під кінець вся зала в єдиному пориві зірвалася на ноги, щоб приєднатися до хору у виконанні Шевченкової пісні «Реве та стогне Дніпр широкий».

Таланти, зібрані в цьому колективі викликають щире захоплення і перевершують всяку уяву про аматорський колектив. Вони все роблять на високому професійному рівні. Де ще ви знайдете одразу двох диригентів, двох скрипалів, двох баяністів, двох композиторів, поетів, поета-гумориста, та ще соліста (Анатолій Солодюк) з двома дорослими онуками. До того ж, за словами пана Рябиці, в радіусі п’ятдесяти кілометрів не знайти хор, де порівну чоловіків і жінок. Де панує гармонія і взаємна повага! Де люблять і трепетно шанують культурний спадок своєї Батьківщини!Приходьте 8-го січня, о 16:00, в Будинок культури по вул. Пушкінській 61-В для святкування Різдва Христового в родинному колі разом з улюбленцями Бучі.
0 0

Микола ДЕМ’ЯНОВ, спеціально для www.bucha.com.ua 
хор Радость
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.