» » Подарунки на Миколая діти робили власноруч

Подарунки на Миколая діти робили власноруч

Кажуть, що люди зустрічаються не просто так, їх зводить доля. Ось і в нашій Бучанській СЗОШ №5 в 4-В класі доля звела дітей, що виїхали із зони бойових дій. В маленькій класній сім’ї тісно сплелися долі дітей з Донеччини, Криму та центральної України.

Подарунки на  Миколая діти робили власноручЗа чотири місяці не тільки діти, а й батьки стали одним цілим. Це не просто колектив чи клас, а справжня родина. Тут разом відпочивають, будують плани, допомагають одне одному. Тому й виникла у дітей ідея подарувати батькам щось незвичайне на День Святого Миколая.

Юля Перевозник, майстер по миловарінню, підтримала цю ідею і допомогла дітям створити справжні шедеври. Це були не просто ароматні брусочки мила, а ніжні сердечка, святкові ялиночки, сніжинки… Діти були в захваті від своїх робіт.

А на Миколая і на них чекало справжнє святкове диво, за яке сердечно дякуємо Добрянським Вікторії Федорівні та Володимиру Олеговичу. Разом з привітанням від Святого Миколая, діти отримали сертифікати на безкоштовне відвідування 5-D кінотеатру в Центр розваг Лідер ТЦ Модуль Буча.
Подарунки на  Миколая діти робили власноруч

Вся наша маленька родина вітає всіх з наступаючими святами, бажає міцного здоров'я, сімейного тепла та благополуччя, віри в те, що в наступному році ми будемо жити в мирі та спокої.

Подарунки на  Миколая діти робили власноручПодарунки на  Миколая діти робили власноруч

Подарунки на  Миколая діти робили власноручПодарунки на  Миколая діти робили власноруч

Подарунки на  Миколая діти робили власноручПодарунки на  Миколая діти робили власноручПодарунки на  Миколая діти робили власноруч
Тамара Перевозник,
класовод 4-В класу
СЗОШ №5
  3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.