» » Подарунки на Миколая діти робили власноруч

Подарунки на Миколая діти робили власноруч

Кажуть, що люди зустрічаються не просто так, їх зводить доля. Ось і в нашій Бучанській СЗОШ №5 в 4-В класі доля звела дітей, що виїхали із зони бойових дій. В маленькій класній сім’ї тісно сплелися долі дітей з Донеччини, Криму та центральної України.

За чотири місяці не тільки діти, а й батьки стали одним цілим. Це не просто колектив чи клас, а справжня родина. Тут разом відпочивають, будують плани, допомагають одне одному. Тому й виникла у дітей ідея подарувати батькам щось незвичайне на День Святого Миколая.

Юля Перевозник, майстер по миловарінню, підтримала цю ідею і допомогла дітям створити справжні шедеври. Це були не просто ароматні брусочки мила, а ніжні сердечка, святкові ялиночки, сніжинки… Діти були в захваті від своїх робіт.

А на Миколая і на них чекало справжнє святкове диво, за яке сердечно дякуємо Добрянським Вікторії Федорівні та Володимиру Олеговичу. Разом з привітанням від Святого Миколая, діти отримали сертифікати на безкоштовне відвідування 5-D кінотеатру в Центр розваг Лідер ТЦ Модуль Буча.

Вся наша маленька родина вітає всіх з наступаючими святами, бажає міцного здоров'я, сімейного тепла та благополуччя, віри в те, що в наступному році ми будемо жити в мирі та спокої.


Тамара Перевозник,
класовод 4-В класу
0 0

СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.