» » Казковий ранок у школі №5

Казковий ранок у школі №5

Казковий ранок 19 грудня відкрив феєрію новорічних свят для дітей та дорослих у Бучанській школі №5.

Саме 2-В клас, який запросив святого Миколая в цей день до школи, підготував для нього фантастичну зустріч. Вихованці класовода Зацерковної Лариси Василівни та вихователя ГПД Драчук Надії Миколаївни перевтілились із серйозних учнів у казкових персонажів, які яскравим виступом вразили не тільки святого Миколая, а й глядачів.

На жаль, сьогодні не всі мали змогу потрапити до заповненої актової зали, навіть святому Миколаю прийшлось пройти на сцену не через центральні двері зали. Така величезна кількість щасливих дітей та дорослих мабуть вразила Чудотворця в саме серце, тому він із щедрістю випромінював чудодійну енергію добра і любові.

Святковий настрій, підкріплений захватом і враженнями від подарунків, які приніс дітям цієї святкової ночі Чудотворець, сприяв їхньому творчому піднесенню й натхненню. Щирість дитячих сердець вражала. Тому й не дивно, що виступ перевершив усі сподівання.У підготовці та організації цього яскравого театралізованого дійства брала активну участь вся класна родина 2-В класу: діти, вчителі та батьки. Саме завдяки співпраці, талантам наших діточок, чудовим костюмам, продуманому музичному супроводу та тематично святково вбраній актовій залі вдалося в повній мірі передати і розкрити духовність свята, донести важливість його для кожного з нас, посіяти нову надію в добро і злагоду, відчути, як з новою силою піднімається віра в серцях, як тягнеться душа до світла, як прагне миру і любові.

Маленькі українці з україночками просили у Чудотворця оберігати рідну землю, підтримати в скрутні часи і створити чудо – принести мир та повернути благодать на Батьківщину.

Втомлена, але щаслива за своїх діточок, адже вони «відпрацювали» святкове дійство на відмінно, Лариса Василівна подякувала всім за підтримку. На її думку, найкраще свято тоді, коли дітки духовно зростають, вчаться бути добрими та розумними. Директор школи Наконечний Михайло Петрович, закриваючи завісу вистави, привітав зі святом та щиро подякував маленьким акторам, їх батькам, учню 11 класу Смульському Олександру за сценічне втілення святого Миколая, організатору дитячого колективу Максимук Надії Анатоліївні за святково підготовлену актову залу, режисерам-постановникам Зацерковній Ларисі Василівні та Драчук Надії Миколаївні за прекрасну виставу, побажав здоровя, миру та злагоди.

Згасли вогники на сцені, актова зала «поринала у відпочинок», дітки насолоджувалися в класі святковими стравами, але ще довго в коридорах школи було чутно, як батьки ділилися враженнями та щиро дякували Ларисі Василівні та Надії Миколаївні.


Олеся Костецька,
мама Костецької Маргарити
3 -2

www.inter-logos.org 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.