» » В Ірпені відкрили оновлений парк Володимира Правика

В Ірпені відкрили оновлений парк Володимира Правика

19 грудня о 13.00 год., у День Святого Миколая відбулося урочисте відкриття оновленого Парку Володимира Правика в Ірпені.

Ми вже усвідомлюємо, – що люди, котрі проживають у красивому та чистому середовищі мають велику ймовірність змінюватися і набувати таких чистих і прозорих рис, – як щирість, сердечність, милосердя. А діти, котрі виростуть серед краси та охайності будуть мати високе почуття любові, поваги та відкритості до всього оточуючого!

Цей парк має ім’я великої, героїчної особистості – Володимира Правика.
Він був одним з учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Ця мужня людина, борючись із силою вогню – загинула, після високої дози опромінення.
Ми повинні пам’ятати наших героїв, шанувати, уславляти…
Оновлюючи парк – ми оновлюємо пам’ять людей, котрі, захищають життя наступних поколінь не шкодуючи власного.

На урочистому відкритті парку були присутні шановні гості: Голова Київської обласної державної адміністрації – Володимир Миколайович Шандра, Ірпінський міський голова – Володимир Андрійович Карплюк, Батьки Героя Радянського Союзу, Володимира Правика – Наталія Іванівна та Павло Олександрович Правики.

Шановні мешканці приірпіння та гості міста, прогулюючись парком – розкажіть своїй дитині та онуку про героїчну особистість – Володимира Правика! Оновлюймо пам’ять про наших героїв!

Пожежні 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ірпеня урочисто поклали квіти до пам’ятника Героя, після чого мер міста – Володимира Карплюк разом із запрошенними гостями перерізав символічну червону стрічку, яку тримали «два ангела».

Оновлюймо довкілля! – Оновлюймо пам’ять про наших Героїв!

www.rescuer.kiev.ua
0 0

Ірпінський МС ГУ ДСНС України у Київській області 
мнс парк в Ирпене
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.