» » Бучанці зустріли свято Миколая

Бучанці зустріли свято Миколая

Святий Миколай знову завітав у гості до бучанської дітвори. А це значить, що дано старт низці чарівних і незабутніх днів – новорічно-різдвяних свят.

Для багатьох хлопчиків і дівчаток невеличкі дива почали творитися ще задовго до вечора. Повірити в добро їм допомагали небайдужі люди – службовці Бучанської міської ради, депутатський корпус та підприємці, для яких доброчинність не примарне поняття, а цілком реальні дії. Саме вони підготували для маленьких земляків (які відносяться до соціально незахищеної категорії населення) подарунки, що вручалися в урочистій обстановці. Серед презентів – набори солодощів і символ наступного року м’яка іграшка Овечка. А ще – хороводи, пісні, читання віршиків та багатьох інших розваг у компанії Дідів Морозів, Снігуроньок та добре відомих казкових персонажів.Адже вже кілька років поспіль у місті існує традиція влаштовувати ходу Миколаїв: вони вирушають вулицями Бучі, щоб запросити перехожих приєднатися до спільного свята – відкриття ялинки. Зелена красуня сяє вогнями на головній площі міста і цього разу має видозмінене «вбрання» - її дизайн став більш вишуканим і яскравим, тому наша ялинка запросто може скласти конкуренцію прославленим «сестрам» з інших міст. Та й саму площу прикрасили досить оригінально – гірляндами та іграшками, які лише підсилюють настрій у цю зимову пору.


Тож, безліч дітей і дорослих із задоволенням відгукнулися на пропозицію поринути у море позитиву і веселощів. Вже за кілька годин Київську площу «взяли у полон» десятки жителів міста: від малого до великого. Діти жваво реагували на всі конкурси й завдання, за що отримували символічні солодкі призи. А ще, перебуваючи в захваті від мультяшних героїв, особливо білки з «Льодового періоду», малеча ледь не «розтягнула» її на частини… А це свідчить, що задум виправдав сподівання організаторів. Свято пройшло «на ура», проте це – лише початок калейдоскопа майбутніх подій. Тож, найкращі і найщасливіші митті – попереду, у Новому році!


-.
0 0

Андрей, спеціально для www.bucha.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.