Мрії збуваються!

У кожної дитини є своя мрія. Була вона і в шестикласника ЗОШ №3 Дмитра Слесаренко, який плекав надію познайомитись з улюбленим співаком Олександром Ярмаком. Репер приваблює своїм духом патріотизму, і в душу особливо запала його пісня «Їй – 22», а також – «На краю», «Детская обида» та інші.

Та не дарма кажуть, що під Новий рік трапляютьсь дива. І в нашому сьогоднішньому світі ще залишилися небайдужі люди. Київська благодійна організація «Жити, радіти, дружити» та Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Бучанської міської ради вирішили спробувати допомогти здійснити мрію хлопчика, щоб він посеред скрутних обставин зміг пронести по життю віру в прекрасне. Працівники центру соціальних служб разом з мамою Мариною, своєю давньою підопічною, вирішили потай від хлопчика організувати для нього поїздку-сюрприз та познайомити зі співаком.

Секрет тримали майже два тижні, а Дмитру казали, що поїдуть в піццерію. На всі розпитування мама радила лиш одне: «Дочекайся!» Правда, вже сідаючи до машини, працівниця центру Марія не втрималася і сказала, що на Дмитра чекає зустріч, яка вплине на його подальший саморозвиток.

Несподівано опинившись на репетиції у великій концертній залі, де було гамірно і дуже весело, Дмитро ледве міг опанувати відчуття щастя. Адже його прагнення здійснилося, і він познайомився з улюбленим виконавцем. Такого він собі не міг навіть уявити, його переповняли радісні емоції.

– Я давно мріяв познайомитися з відомим репером Олександром Ярмаком. І ось я опинився на репетиції його концерту. Я був дуже радий, бо навіть не сподівався з ним коли-небудь зустрітися. Ми довго розмовляли, потім фотографувалися. Олександр подарував мені ексклюзивний диск зі своїми піснями, поставив автограф і сказав, що нізащо не треба здаватися. Завдяки цій зустрічі я отримав стимул ніколи не зупинятися, а тільки прагнути досягати більшого. З’явилося бажання спробувати написати щось своє. А якщо напишу, то перший вірш принесу в нашу бучанську газету.
Я сам перевірив – мрії збуваються!

.
0 0

Олена ГАЛІЦЬКА, головний спеціаліст Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 
газета: "Бучанські новини" №51 від 19 грудня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.