» » Майстер клас: Майструємо корону із мережива

Майстер клас: Майструємо корону із мережива

Минулого року, щоб придбати донечці корону для образу принцеси, оббігала не один магазин, витративши на це півдня. Врешті-решт придбала непогану, але це було зовсім не те, що нам було потрібно. Цього року вирішила не повторювати минулорічні помилки і змайструвати корону власноруч. Основні мої критерії були - гарно та не дорого.
Отже, все що нам для цього потрібно: мереживо, клей ПВА, намистинки або бісер, голка з ниткою, щіточка для малювання та фарба (якщо колір мережива не підійде і корону треба буде перефарбовувати).

Крок 1.
Перше що робимо – визначаємось з діаметром корони і відрізаємо мереживо необхідної довжини. У мене за планом вона повинна бути 10,5 см в діаметрі. Отже, довжина мережива, яке я відмітила, вийшла – 35 см. Не забуваємо залишити по 0,5-1 см. на зшивання.Крок 2.
Кладемо наше мереживо на звичайну кухонну фольгу, та за допомогою щіточки, гарно змащуємо його клеєм ПВА з обох сторін. Даємо клею висохнути. Я, щоб прискорити цей процес, поклала його разом з фольгою на гарячу батарею. Через хвилин 15 перевертаємо мереживо на іншу сторону, тим самим не даючи йому приклеїтись до фольги. Ще через 15 хвилин перевіряємо, чи висохло мереживо. І пробуємо його на міцність. Якщо клей взявся добре, мереживо повинно «стояти». Якщо ж цього не відбулося, змастіть ще раз та дайте повністю висохнути.

Крок 3.
Якщо колір мережива не співпадає з тим, який вам потрібен для образу – не біда. Виправити це можна за допомогою звичайної фарби. Ми свою прикрасу перефарбовували в білий.
Крок 4.
Після того, як фарба висохла зшиваємо мереживо. Але робіть це невеличкими, ледь помітними, але й водночас міцними стібками, щоб корона була гарною с усіх сторін.
Крок 5.
І останнє – прикрашаємо вже готову корону, хто на що ладен. Тут можуть стати в пригоді не тільки намистинки, але й стрічки, стрази, квіти і будь-що, що здасться вам доречним. До речі, вартість новорічної прикрасі обійшлася мені в 15 грн. Саме за ці кошти було придбано мереживо. Все інше знайшлося вдома. Вдалої Вам творчості! І не забудьте долучити до виготовлення новорічного аксесуару дітей. Це ж легко!
Майстер-клас підготувала
Яна ТЯГЛА
0 0

мастер клас
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.