» » Чим займатиметься батальйон «Приірпіння»?

Чим займатиметься батальйон «Приірпіння»?

Це питання хвилювало багатьох представників громадськості, які прийшли 13 грудня поточного року в актову залу Ірпінської міської ради.

Відповісти на це запитання прийшов сам командир батальйону Олег Смолянчук з командирами рот. Також в представницькому форумі взяли участь заступник міського голови Микола Головкевич, головний міліціонер міста Вадим Рупенко та його заступник Володимир Просяник.

Чим був спричинений такий розширений «кворум» представників виконавчої влади і міліцейської?

Як з’ясувалося, в ході роботи зібрання — підтримкою цього формування, що діятиме в рамках Громадської організації, котра 11 листопада отримала реєстраційне посвідчення, а перші установчі збори відбулися ще 19 серпня на базі санаторію «Україна», де 71 присутніх виявили бажання створити згадувану організацію.
Однак зібрання 13 грудня ГО «Приірпіння», котре формуватиметься на кшталт батальйону, викликало в представників громадськості певні питання: «Чому серед членів цієї організації багато колишніх міліціонерів? Чим займатиметься дане формування, чи носитиме зброю? Чому до лав «Приірпіння» не запросили членів Ірпінської самооборони?»

Відповідаючи на них, Олег Смолянчук повідомив, що вони спеціально ініціювали сьогоднішнє зібрання, на котрому пропонують усім бажаючим вступити в «Приірпіння», котре діятиме в рамках статуту, визначеного чинним законодавством, а займатиметься виключно функціями охорони громадського правопорядку разом з міліцією, тобто нестиме громадське патрулювання, озброєне ж буде травматичного зброєю, котру носитиме виключно на чергуваннях.

Заступник міського голови Микола Головкевич, підтримуючи ГО «Приірпіння», аргументував її доцільність в наступному: «Дай Бог щоб це формування працювало, у нас вже зареєстровано 7 подібних громадських організацій, але вони не діють… У нас в місті почалися позитивні зрушення, облаштовуються сквери та інші об’єкти соцкультпобуту, однак ми усе це можемо втрати, адже вже п почалися руйнівні процеси в парку «Перемога», Сподіваюся що «Приірпіння» допомагатиме міліції в охороні правопорядку, як раніше це робили дружинники…»

«У нас постійно не вистачає кадрів,-— наголосив начальник Ірпінського відділення ДУ УМВС Вадим Рупенко. Ми сьогодні маємо на увесь регіон під час нічного чергування лише одну патрульну машину. Уявіть, як можна швидко зреагувати на злочинні прояви коли вони одночасно стануться в Гостомелі чи Коцюбинському. А на сьогодні ми вже маємо проблеми з дотриманням правопорядку в Ворзелі, де проживає понад 300 переселенців з Донбасу. Сподіваюся, ГО «Приірпіння» стане нашим помічником. А якщо в когось є бажання зареєструвати свої організації, приходьте, допоможемо…»

Під кінець зустрічі командир батальйону Олег Смолянчук познайом усіх присутніх з командирами рот, які призначені шляхом виборів, до речі, його посада також виборна, також сказав, що форму і все необхідне вони купуватимуть за рахунок членських внесків, на котрих і базуватиметься діяльність даної організації.
3 -2

Валентин Собчук 
батальйон Приірпіння
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.