» » » Чи має право дитина на "чорнобильське посвідчення"?

Чи має право дитина на "чорнобильське посвідчення"?

Шановні класні керівники, учні та їх батьки!

Психологічна служба СЗОШ №5 повідомляє, що учні, які 3 роки зареєстровані у місцевості, яка відноситься до зони посиленого радіологічного контролю (зони відчуження, зони безумовного відселення, зони гарантованого добровільного відселення) набувають право на отримання посвідчення дитини, яка потерпіла від аварії на ЧАЕС, що дозволить користуватися відповідними пільгами, а саме: безкоштовні гарячі обіди в школі (компенсацію), безкоштовне оздоровлення тощо.

У разі, якщо дитина не зареєстрована, але навчається в школі, яка знаходиться на території посиленого радіологічного контролю, то через 3 роки 9 місяців вона набуде право на отримання посвідчення дитини, яка потерпіла від аварії на ЧАЕС.

Батьки отримують довідку зі школи про навчання дитини, яку надають до Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради. Управління видає відповідну форму, яку батькам дитини необхідно надати до Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи місцевості, де дитина зареєстрована.

Наприклад: дитина навчається в Бучанській СЗОШ №5 3 роки, 9 місяців, 12 днів. Прибула до школи з м. Рівне, де зареєстрована постійно. Проживає в м.Буча без реєстрації. Дитина набула права на отримання посвідчення дитини, яка потерпіла від аварії на ЧАЕС, тому батьки формують відповідний пакет документів (довідка зі школи, свідоцтво про народження дитини + 2 копії, довідку ф-3 з місця реєстрації дитини, паспорти батьків + копії) і звертаються до 20 кабінету

Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради (є можливість отримати консультацію компетентного працівника управління за т.49906, Ірина Петрівна).


інформує сайт Бучанської СЗОШ №5 >>
0 0

законодавство юрконсультація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.