» » HELLO PARTY для позашкілля Бучі

HELLO PARTY для позашкілля Бучі

Доброго ранку! Good morning! Guten Morgen! Bonjour! Kαλημέρα!
Кожний день людина починає словами вітання з рідними, друзями, колегами. Адже недарма мову вважають найважливішим винаходом людства. Слова – це не лише інформація, це показник нашого настрою, нашого ставлення до людей, до життя. Кожен жест людини та людська міміка допомагають словам чіткіше і повніше передати інформацію людині при спілкуванні.


29 листопада Бучанський центр позашкільної роботи провів свято «Hello Party» для вихованців закладу, присвячене «World Hello Day», яке святкується щорічно 21 листопада, починаючи з 1973 року («авторами» свята були Брайан та Майкл Маккормак, випускники Гарвардського університету).
Під час заходу гуртківці презентували культурологічні доповіді про особливості форм вітання та прощання в різних країнах (лише українською гуртківці віднайшли 27 варіантів привітання), про розмаїття жестів та їх значення в різних культурах, знайомили з мовними варіантами подяки та звертань до людей, інсценізували поведінку людей різних народів при зустрічі, переглядали відеофільми про правила чемного спілкування в школі, ну і, звичайно, веселі конкурси, вікторини, гарячий чай і солодощі.

Дякуємо всім учасникам за підготовку та активну участь у проведенні свята (окремо відзначимо роботу гуртків «Юний фотоаматор», туристсько-краєзнавчого та спортивного туризму).

Хай щастить!
Good luck!
Viel Glück!
Bonne chance!
Καλή τύχη!
6 -4

Інформація БЦПР 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.