» » HELLO PARTY для позашкілля Бучі

HELLO PARTY для позашкілля Бучі

Доброго ранку! Good morning! Guten Morgen! Bonjour! Kαλημέρα!
Кожний день людина починає словами вітання з рідними, друзями, колегами. Адже недарма мову вважають найважливішим винаходом людства. Слова – це не лише інформація, це показник нашого настрою, нашого ставлення до людей, до життя. Кожен жест людини та людська міміка допомагають словам чіткіше і повніше передати інформацію людині при спілкуванні.
HELLO PARTY для позашкілля Бучі


HELLO PARTY для позашкілля Бучі29 листопада Бучанський центр позашкільної роботи провів свято «Hello Party» для вихованців закладу, присвячене «World Hello Day», яке святкується щорічно 21 листопада, починаючи з 1973 року («авторами» свята були Брайан та Майкл Маккормак, випускники Гарвардського університету).
Під час заходу гуртківці презентували культурологічні доповіді про особливості форм вітання та прощання в різних країнах (лише українською гуртківці віднайшли 27 варіантів привітання), про розмаїття жестів та їх значення в різних культурах, знайомили з мовними варіантами подяки та звертань до людей, інсценізували поведінку людей різних народів при зустрічі, переглядали відеофільми про правила чемного спілкування в школі, ну і, звичайно, веселі конкурси, вікторини, гарячий чай і солодощі.

Дякуємо всім учасникам за підготовку та активну участь у проведенні свята (окремо відзначимо роботу гуртків «Юний фотоаматор», туристсько-краєзнавчого та спортивного туризму).

HELLO PARTY для позашкілля БучіХай щастить!
Good luck!
Viel Glück!
Bonne chance!
Καλή τύχη!
Інформація БЦПР 
  9
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.