» » Яскраві таланти конкурсу "Міс осінь - 2014"

Яскраві таланти конкурсу "Міс осінь - 2014"

28 листопада старшокласники Бучанської СЗОШ № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов проводжали осінь, з цієї нагоди відбувся традиційний конкурс « Міс осінь-2014».

До балу готувались усі наполегливо, адже це свято чекали з нетерпінням, неначе Попелюшка свого балу з відомої казки.
У конкурсі взяли участь вісім учасниць: Костьорна Дарина (8-А клас), Онищенко Марина (8-Б клас), Легран Ельза (9-А клас), Литвиненко Катерина (9-Б клас), Терганова Валерія (9-Б клас), Жашкевич Дарина ( 10-А клас), Смолько Анна (10-Б клас), Кукушкіна Олександра (11 клас).


Першим випробуванням для дівчат став конкурс із назвою «Візитна картка». У цьому конкурсі оцінювалась чарівність дівчини, різноплановість її захоплень, ерудиція, дар красномовства і звичайно ж, уміння за короткий час, а це 3 хвилини якомога цікавіше розповісти про себе. Найкраще у цьому конкурсі продемонстрували себе учасниця під №7 Кукушкіна Олександра та учасниця під № 3 Легран Ельза.

Наступний конкурс знову нагадав про Осінь-чарівницю, кожна учасниця прочитала вірші про осінь. Учасниця під №4 Смолько Анна розповіла власний вірш про осінь, а поезії, які продекламували учасниця під №2 Жашкевич Дарина та №5 Онищенко Марина пройняли усіх до сліз.
Приємно було дивитися на конкурс «Осінній вальс», де конкурсантки показали свої уміння танцювати вальс. Найкращими у цьому конкурсі журі визначило дві учасниці, ними стали Онищенко Марина та Терганова Валерія.

Приємно вразили своїм танцем Костьорна Дарина та Литвиненко Катерина.

Що не кажіть, а Україна здавна славиться красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість та багата фантазія. Отож, наступний конкурс називався «Зроби намисто». Кожна учасниця принесла на свято різноманітні намистинки, квіти , листя та поєднали це все у красиве осіннє намисто і продемонстрували нашому вельмишановному журі.
Найоригінальнішим журі визнало намисто, яке виготовила учасниця під №7 Кукушкіна Олександра.


А фінальним акордом свята став конкурс «Мої таланти». В якому кожна із наших чарівних дівчат продемонструвала те, що у неї виходить найкраще. Журі за це конкурсне завдання усім дівчаткам виставили найвищий бал.

Конкурс оцінювало компетентне журі у складі:
Голова журі: Наконечний Михайло Петрович
Члени журі: Максимук Зоя Тимофіївна, Мохненко Ольга Володимирівна, Мельник Петро Михайлович, Супрун Світлана Володимирівна, Максимук Надія Анатоліївна.


Вечір наближався до кінця, усі присутні з нетерпінням очікували результатів конкурсу. Аж ось елегантні ведучі конкурсу Черногод Дмитро та Липовецький Ярослав, запрошують на сцену усіх конкурсанток та голову журі на сцену для оголошення результатів.
«Міс Осінь-2014 » - Онищенко Марина, 8-Б клас
«Віце міс осінь-2014» - Терганова Валерія, 9-Б клас
«Міс Глядацьких симпатій» - Кукушкіна Олександра, 11 клас
«Міс Талановитість» - Легран Ельза, 9-А клас
«Міс Привабливість» - Костьорна Дарина, 8-А клас
«Міс Чарівність» - Жашкевич Дарина, 10-А клас
«Міс Елегантність» - Смолько Анна, 10-Б клас
« Міс Грація» - Литвиненко Катерина, 9-Б


Світлини свята знаходяться в фотогалереї шкільного сайту
Льовіна Г.М., заступник директора з виховної
роботи, вчитель світової літератури
3 -1

СЗОШ №5 Мисс осень
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.