» » » Податкова: Про електронні сервіси Державної фіскальної служби

Податкова: Про електронні сервіси Державної фіскальної служби

Черговий брифінг на тему: «Функціонування електронних сервісів Державної фіскальної служби» відбувся днями в Ірпінській податковій інспекції з ініціативи заступника начальника Л.В.Ступак.

Разом з представниками засобів масової інформації у жвавій дискусії було обговорено особливості та переваги електронних сервісів для платників податків, які наразі функціонують на веб-порталі ДФС України.

За словами Людмили Ступак, стратегія відомства спрямована на забезпечення стабільних надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників та забезпечення умов для добровільного виконання вимог чинного законодавства.

Як зазначила заступник начальника інспекції, одним із кроків назустріч бізнесу є робота Центру обслуговування платників, де кожен платник має можливість швидко та якісно отримати необхідну послугу чи інформацію. Для цього в інспекції вже понад 2 роки працює Центр обслуговування платників, де надається комплекс послуг з отримання довідок, податкових консультацій, удосконалення процесу швидкого доступу платника до інформації тощо. Людмила Ступак детально розповіла про електронні сервіси, які є незамінними помічниками для користувачів – сумлінних платників податків, зокрема про «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», «Пульс», «Заповнення декларації он-лайн», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва платника ПДВ» та інші. Також учасників зустрічі проінформовано щодо можливості отримати безкоштовно ключі електронного цифрового підпису для звітування засобами Інтернет.

На завершення присутні подякували Людмилі Ступак за організацію брифінгу, який дав змогу поспілкуватися та висловити свої побажання і бачення майбутніх відносин. Приємно відзначити, що даний захід відбувався у формі діалогу, а це свідчить про бажання представників ЗМІ отримати більше корисної інформації та надалі співпрацювати з контролюючими органами.
0 1

податкова
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.