» » Ми не повинні бути байдужими

Ми не повинні бути байдужими

Бучанська СЗОШ №5 24 листопада провела виробничу нараду, на якій обговорювалися питання порушення правил внутрішнього розпорядку та статуту школи, також було прийняте рішення про збір допомоги воїнам АТО.

1 грудня повертається на передову в м. Дебальцево Донецької області випускник нашої школи Головатенко Роман, у якого закінчується відпустка. Військовим бригади, зі слів Романа, необхідні теплі речі (головні убори, шкарпетки, рукавиці, тепла білизна тощо), засоби гігієни (вологі серветки, мило, зубна паста тощо), продукти тривалого зберігання.

Враховуючи те, що в військову частину, де проходить службу Головатенко Роман, неодноразово приїжджали волонтери Бучанської координаційної ради і на теперішній час знову з’явилась можливість доставити їм благодійну допомогу, класні керівники запропонували терміново провести благодійну акцію серед небайдужих громадян, вчителів, батьків та дітей. Наконечний М.П. наголосив: «Нам необхідно відкласти всі свої справи, щоб зібрати необхідну допомогу українським патріотам на фронті, які захищають нас від агресора. Роздягнутий і голодний солдат – це ганьба для України. Найстрашніший звір людства – байдужість. Народ повинен об’єднатися, адже тільки це дозволить Україні вистояти перед таким безжальним агресором, як Росія. Все. Починаємо працювати. Підсумки, хто і що робив, підведемо 2 грудня».

Учасники наради запропонували:

Обрати ініціативну групу для координації благодійної акції: заступник директора школи з ВР Льовіна Г.М. – голова, Кригін М.В. – настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці, Маник В.О. – голова профспілкової організації, Черногод Дмитро – президент шкільного самоврядування, Легран Ельза – заступник президента шкільного самоврядування, Жашкевич Дарина – голова ради «Турбота», Сімороз О.В. – заступник директора з НВР в початкових класах, Максимук Н.А. – організатор дитячого колективу, Мальцев І.В. - соціальний педагог школи та Коваль В.О - голова батьківського комітету школи. Загальну координацію діяльності ініціативної групи директор залишив за собою.

Оголосити в класах, у профспілковій організації, на сторінках шкільного сайту та ЗМІ м. Буча про початок благодійної акції.
Розпочати прийом благодійної допомоги в холі школи з 7.30 27 листопада (четвер).
1 0

www.inter-logos.org 
СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.