» » » ДСНС попереджає – обережно ожеледиця!

ДСНС попереджає – обережно ожеледиця!

З огляду на погіршення погодних умов, Ірпінський МС ДСНС України у Київській області звертається до мешканців приірпіння із проханням бути надзвичайно обачними. Пам’ятайте, що у такі дні існує досить великий ризик отримання травм при падінні. Не тримайте руки у кишенях, оскільки, збільшується вірогідність отримання важких травм, особливо переломів. Перед виходом на вулицю правильно підбирайте взуття та одяг, обмежте прогулянки на далеку відстань, особливо у нічний час! Запам’ятайте, що найбільше піддаються впливу холоду особи, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння!

Не ходіть біля краю проїжджої частини дороги. Це досить небезпечно, а тим більше, на слизьких автошляхах. Існує вірогідність падіння та потрапляння на дорогу.
Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та у ожеледицю. Не забувайте, що у ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях авто і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести до страшних наслідків…

Особливу увагу просимо звернути водіїв, - будьте особливо обережні! Застосовуйте безпечні методи керування транспортними засобами. Не перевищуйте швидкості руху, будьте обачними при її виборі. Дотримуйтесь безпечної дистанції. Різко не гальмуйте та не маневруйте. Обов’язково користуйтесь пасками безпеки.
Тим водіям, що не мають достатніх навичок керування, від поїздок під час непогоди радимо утримуватись взагалі.www.rescuer.kiev.ua
0 0

Володимир Опанасюк, Ірпінський МС ГУ ДСНС України у Київській області 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.