Буча новини міста, Буча сайт » відділ освіти » Футбольні надії Київщини

Футбольні надії Київщини

Минулого тижня у спортивних залах Бучанських загальноосвітніх навчальних закладів I-III ст. №3 та №4 пройшов міський етап фестивалю дитячого футболу «Футбольні надії Київщини» за участю самих наймолодших спортсменів – учнів 1-2 та 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Традиційно всі команди виборювали право позмагатись за перемогу у турнірі спочатку у зональних іграх, в яких і визначились всі фіналісти.
У першій зоні змагались команди Бучанських ЗОШ I-IIIст. №1, №2 та №4, а команди нашого закладу змагались у другій зоні – разом з командами ЗОШ I-IIIст. № 3 та Навчально-виховного комплексу «ЗОШ I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка». Всі команди продемонстрували досить високий рівень гри, командний дух та бажання перемогти.

Команди СЗОШ №5 впевнено перемогли своїх суперників та здобули право поборотися за титул переможців в турнірі разом з командами Бучанської ЗОШ I-

Фінальні ігри відбулись у спортивному залі Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4.

Ще до початку не тільки фінальних ігор, а й до турніру в цілому, головними фаворитами змагань, як вже декілька років поспіль, вважаються команди Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4, які систематично відвідують тренувальні заняття Бучанської ДЮСШ на базі своєї школи у тренера Полякової Н.В., яка також є постійним організатором футбольних турнірів серед шкільної молоді у нашому місті, а також залучається до спонсорської підтримки.

Нажаль, цього року сенсацій знову не сталось, наші команди у двох фінальних зустрічах поступились своїм одноліткам та посіли почесні другі місця Переможці та призери змагань нагороджені командними та індивідуальними грамотами, медалями та солодкими подарунками, переможці – кубками. Кращими гравцями турніру з наших учнів стали Олександр Прус серед 1-2 класів та Сорокін Микита відповідно серед учнів 3-4 класів, які отримали індивідуальні подарунки – статуетки у формі футбольного м’яча. Слід зазначити, що до фінансової підтримки долучилися батьки учнів та директор Бучанської ДЮСШ Гайдай О.О., який забезпечив медалі учасникам турніру.

Отже, ми бажаємо маленьким зірочкам успіхів та не зупинятись на досягнутому, адже більшість з них зіграють у цьому турнірі на другий рік, і, можливо, стануть переможцями.